Які винятки дають право роботодавцю не сплачувачи ЄСВ до мінімального рівня

Сплачувати ЄСВ до мінмального рівня повинні усі роботодавці, які використовують найману працю. Розмір мінімального ЄСВ з 01.01.2019 р. становить — 918, 06 грн.
Але Законодавством встановлені винятки, які дають право не сплачувати ЄСВ до мінімального розміру, а саме:

Виняток 1. Працівники з інвалідністю (ставка ЄСВ 8,41 %). Для підприємств, установ та організацій, а з початку цього року нарешті й для фізосіб-підприємців (у тому числі єдиноподатників), у яких працюють особи з інвалідністю, ЄСВ установлено в розмірі 8,41 % бази нарахування ЄСВ (ч. 13 ст.8 Закону про ЄСВ).

Виняток 2. Працівники — зовнішні сумісники. Зовнішні — це ті, у кого основне місце роботи знаходиться в іншого роботодавця. Якщо ж ваш працівник — внутрішній сумісник, без інвалідності, то за його доходом вимогу про сплату ЄСВ з МЗП виконувати потрібно.

Виняток 3. Особи, які виконують роботи (надають послуги) за ЦПД. Тут також уточнимо, що йдеться про тих осіб, які виконують роботи (надають послуги) тим юридичним особам або фізособам-підприємцям, які не є для них основним місцем роботи. Інакше за такими особами виконувати вимогу про сплату ЄСВ з МЗП потрібно.

Схожі публікації

Leave a Comment