Як платять декретні жінкам, які працюють за сумісництвом?

Жінки, які окрім основного місця роботи, працюють за трудовим договором на іншому підприємстві, мають повне право отримати допомогу по вагітності та пологах від обох роботодавців. Дане право регламентовано ч. 1 ст. 30 Закону «Про соціальне страхування».

Правила виплати допомоги по вагітності та пологах викладені в пункті 21 Порядку № 1266, де йдеться про те, що застрахованій особі, яка працює за сумісництвом, фінансова допомога надається на підставі:

  • копії листка непрацездатності, виданого в установленому порядку, засвідченого підписом керівника підприємства і печаткою за основним місцем роботи
  • довідки про середню заробітну плату за основним місцем роботи

Схожі публікації

Leave a Comment