Коли фізособа-підприємець звільняється від сплати ЄСВ сам за себе?

Фізособа-підприємець звільняється від сплати ЄСВ за себе у разі якщо:
 — отримують пенсію за віком;
— є особами з інвалідністю;
— досягли віку , встановленого ст. 26 Закону № 1058

При цьому окремо повідомляти контролюючому органу про отримання відповідного статусу пенсіонера або особи з інвалідністю немає необхідності.

За матеріалами Головного управління ДФС у Луганській області.

Схожі публікації

Leave a Comment