ЄСВ, перерахований на старі рахунки, повертається платникам як нез’ясовані надходження

На виконання наказу Мінфіну від 03.04.2019 р. № 135 «Про затвердження Змін до Положення про рух коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» Казначейство забезпечило відкриття рахунків 3719 для органів Державної фіскальної служби України та органів Пенсійного фонду України (в частині погашення заборгованості по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) станом на 1 жовтня 2013 р.) на балансі центрального апарату Казначейства (код банку – 899998, банк отримувача – Казначейство України (ЕАП)), які почали діятиз 2 травня 2019 р.

Звертаємо увагу платників податків,що з метою належної і своєчасної сплати ЄСВ та мінімізації нез’ясованих надходженьКазначейство просить,починаючи з 2 травня 2019 року забезпечити спрямування сплати ЄСВ виключно на рахунки 3719, відкриті за кодом банку 899998. 

При цьому наголошуємо, що кошти сплачені платниками на старі рахунки по зарахуванню ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

За матеріалами Казначейство

Схожі публікації

Leave a Comment