Як за рахунок основних засобів, які є на балансі ТОВ, поповнити статутний капітал?

Свій статутний капітал за рахунок свого ж майна ТОВ збільшити не може. Оскільки збільшення статутного капіталу для ТОВ можливе (ст. 17 та 18 Закону про ТОВ):

  • за рахунок додаткових вкладів учасників;
  • нерозподіленому прибутку;
  • реінвестованих дивідендів.

    Якщо ж говорити про основні засоби, це можливо хіба що шляхом продажу основного засобу на користь учасника з подальшим внеском цього ж майна за погодженою вартістю до статутного капіталу ТОВ.

Схожі публікації

Leave a Comment