ЧИ ПОТРІБНО ВИКОРИСТОВУВАТИ РРО, ЯКЩО ПРОДАЖ ТОВАРУ ВІДБУВАЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ БАНКІВСЬКИЙ АВТОМАТ САМООБСЛУГОВУВАННЯ

В ІПК від 05.02.2019 р. №392/к/99-99-14-05-01-14/ІПК ДФСУ сказала, що РРО не потрібні, але при умові що виконуються ряд вимог.

Докладніше

Коли і кому при проведенні розрахунків за товар через банківський автомат самообслуговування не доведеться використовувати РРО?

ДФС УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 05.02.2019 р. №392/к/99-99-14-05-01-14/ІПК

Докладніше

Які витрати адвокати вправі включити до витрат при визначенні об’єкта оподаткування ПДФО та які правила сплати ЄСВ діють для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність?

ДФС УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 04.02.2019 р. №389/6/99-99-13-01-02-15/ІПК

Докладніше

Правила заповнення податкових накладних при зміні назви або при реорганізації платника ПДВ

ДФС УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 04.02.2019 р. №390/6/99-99-07-05-02-15/ІПК Щодо практичного використання норм статті 201 розділу V Податкового кодексу України

Докладніше

КОЛИ ОРГАНИ ДФСУ НЕ ШТРАФУВАТИМУТЬ ЗА НЕСВОЄЧАСНУ РЕЄСТРАЦІЮ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ ТА РОЗРАХУНКІВ КОРИГУВАННЯ?

Податковим кодексом України (далі – ПКУ), а ще точніше його пп. 120-1.1 передбачено штрафні санкції за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних (ПН) та розрахунків коригування (РК), розмір яких, залежно від строку прострочення, може скласти від 10 до 50 відсотків (пункт 120-1.1 статті 120-1 Кодексу). Однак така відповідальність стосується не всіх податкових накладних та РК до них. За порушення термінів реєстрації податкових накладних або розрахунків коригування в ЄРПН штрафні санкції, визначені ПКУ, не застосовуються виключно до: податкових накладних, що не видаються отримувачу (покупцю); складені на постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування та…

Докладніше

ЧИ ПОТРІБНО НАРАХОВУВАТИ ЄСВ НА КОМПЕНСАЦІЮ ЗА НЕВИКОРИСТАНУ ВІДПУСТКУ ЗА ЧАС ДО ДАТИ СМЕРТІ ПРАЦІВНИКА?

Слід виходити із того, що всі належні людині виплати, втому числі які до дня смерті ще фактично не були нараховані, але по суті юридично вже зароблені, є майном такої людини, яке передається її спадкоємцям. Схожу відповідь дали органи ДФС в ІПК від 05.02.2019 р. №391/6/99-99-13-02-03-15/ІПК. Вони пояснюють, що згідно з пп. 2.2.12 Інструкції зі статистики заробітної плати, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 13.01.2004 р. № 5 до складу фонду додаткової заробітної плати входять суми грошових компенсацій у разі невикористання щорічних (основної та додаткових) відпусток та додаткових відпусток працівникам,…

Докладніше

Чи повинні подавати щорічну декларацію про доходи громадяни, які перебувають за кордоном на заробітках, але при цьому зареєстровані як підприємці (ФОПи) в Україні?

Головне управління ДФС у м.Києві ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 04.02.2019 р. №388/ІПК/26-15-13-06-12 Головне управління ДФС у м. Києві відповідно до статті 52 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року М 2755-ІУ зі змінами та доповненнями (далі — Кодекс) розглянуло Ваше звернення про надання індивідуальної податкової консультації щодо обов’язку подання декларації фізичною особою — підприємцем, який перебуває на загальній системі оподаткування, і в межах компетенції повідомляє. Відповідно до підпункту 16.1.3 пункту 16.1 статті 16 Кодексу платники податків зобов’язані подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації,…

Докладніше

Чи штрафують за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних, які не надаються отримувачу?

ДФС УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 04.02.2019 р. №387/6/99-95-42-03-15/ІПК

Докладніше

Лист ДФСУ: Щодо міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування від 02.01.2018 р. № 78/7/99-99-01-02-02-17 

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ЛИСТ 02.01.2018 р. № 78/7/99-99-01-02-02-17    Головні управління Державної фіскальної служби в областях, м. Києві, Офіс великих платників податків ДФС   Щодо міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування

Докладніше

Лист ДФСУ: Щодо адміністрування податку на прибуток підприємств та забезпечення податкового контролю від 04.01.2019 № 357/7/99-99-15-02-01-17

ДФС України лист від 04.01.2019 № 357/7/99-99-15-02-01-17 Щодо адміністрування податку на прибуток підприємств та забезпечення податкового контролю

Докладніше

ЯК індексують нормативну оцінку землі єдинщики 4 групи (колишні ФСПшники)?

ДФС УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 01.02.2019 р. №378/6/99-99-12-02-03-15/ІПК

Докладніше

Як вносити корективи та виправляти помилки в розрахунку форми № 1ДФ?

ДФС УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 01.02.2019 р. №360/10/26-15-13-06-12-ІПК

Докладніше

Чи треба обчислювати ЄСВ з заробітної плати, пенсії, стипендії, аліментів, допомог у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, відшкодувань у зв’язку з каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я, інших соціальних виплат, які належали померлій особі (спадкодавцеві)?

ДФС УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 05.02.2019 р. №391/6/99-99-13-02-03-15/ІПК

Докладніше

Як оподатковують доходи нерезидента, отримані за договором доручення на придбання цінних паперів?

ДФС УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 04.02.2019 р. №381/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

Докладніше