Чи припиняється обов’язок сплачувати оренду за державні чи комунальні землі після продажу об’єкта нерухомості, що знаходиться на цій землі?

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 15.01.2018 р. № 136/6/99-99-12-02-03-15/ІПК

Докладніше

Чи можна припинити платити оренду за ділянку комунальної власності, якщо строк дії договору оренди закінчився, рада не прийняла рішення про його продовження, але ділянку фактично не було повернуто відповідному відповідній раді ?

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 07.09.2018 р. N 3893/6/99-99-12-02-03-15/ІПК

Докладніше

Чи потрібно подавати декларацію по земельному податку в разі укладення із місцевим органом влади договору суперфіцію

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 13.12.2017 р. № 2972/6/99-99-12-02-03-15/ІПК

Докладніше

Правила визначення мінімальної бази оподаткування ПДВ для операцій з постачання самостійно виготовлених товарів/послуг

ДФС УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 01.02.2019 р. №358/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Докладніше

ДФСУ про неспівпадіння номенклатура в податкових накладних та первинних бухгалтерських документах

ДФС УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 01.02.2019 р. №357/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Докладніше

Органи ДФС про строки зберігання первинних бухгалтерських документів платниками податків

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 04.01.2019 р. № 39/ІПК/12-32-14-09-08

Докладніше

Щодо виплати заробітної плати, допомоги з тимчасової непрацездатності (в т. ч. допомоги по вагітності та пологах), які виплачуються за рахунок як роботодавця так і коштів Фонду соціального страхування, та розрахунки з надання поворотної фінансової допомоги у сумі понад 50000 гривень. (лист ДФС від 09.07.2018 р. № 3010/6/99-99-14-05-01-15/ІПК)

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 09.07.2018 р. № 3010/6/99-99-14-05-01-15/ІПК

Докладніше

Щодо виплати заробітної плати у сумі понад 50 000 гривень. Лист ДФС від 22.05.2018 р. № 2260/6/99-99-14-05-01-15/ІПК

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 22.05.2018 р. № 2260/6/99-99-14-05-01-15/ІПК Державна фіскальна служба України розглянула запит ТОВ щодо надання податкової консультації та в порядку статті 52 Податкового кодексу України (далі — Кодекс) повідомляє.

Докладніше

Щодо порядку реєстрації в ЄРПН розрахунків коригування до податкових накладних, з дати складання яких минуло 1095 днів

sbg_dfs

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 10.11.2017 р. № 2589/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Докладніше