Яким чином ФОП на загальній системі оподаткування відображає в книзі обліку доходів та витрат амортизаційні відрахування (щомісячно чи за підсумками року)?

Витяг із системи «ЗІР»: «104.08. Яким чином ФОП на загальній системі оподаткування відображає в книзі обліку доходів та витрат амортизаційні відрахування (щомісячно чи за підсумками року)?»

Докладніше

Про порядок складання податкової накладної — індивідуальна податкова консультація ДФСУ від 12.09.2017 р. № 1908/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 12.09.2017 р. № 1908/6/99-99-15-03-02-15/ІПК Про порядок складання податкової накладної

Докладніше

Яким чином в податковій накладній зазначати код товару згідно з УКТЗЕД при здійсненні операцій з постачання товарів в наборі (комплекті)

Витяг із бази «ЗІР» «101.16. Яким чином в податковій накладній зазначати код товару згідно з УКТЗЕД при здійсненні операцій з постачання товарів в наборі (комплекті) та як в такому випадку заповнити графи 6 та 7 податкової накладної якщо ціну вказано за набор/комплект?

Докладніше

Про оподаткування ПДВ — індивідуальна податкова консультація ДФСУ від 26.05.2017 р. № 377/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 26.05.2017 р. № 377/6/99-99-15-03-02-15/ІПК Про оподаткування ПДВ

Докладніше

Щодо порядку визначення бази оподаткування ПДВ при здійсненні платником ПДВ операції з вивезення товарів за межі митної території України у митному режимі експорту за ціною нижчою ціни придбання таких товарів

sbg_dfs

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 05.05.2017 р. № 87/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Докладніше

Про відшкодування витрат за надані пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг мешканцям ОСББ

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ Лист від 14.04.17 р. № 7/9-4067

Докладніше

НАКАЗ № 266 від 14.04.2017. Про внесення змін до наказу ДФС від 24.10.2014 № 213

sbg_dfs

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ НАКАЗ Київ 14.04.2017                                                           № 266  Про внесення змін до наказу ДФС від 24.10.2014 № 213  З метою забезпечення належного виконання вимог статті 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» НАКАЗУЮ: 1. Внести зміни до наказу ДФС від 24.10.2014…

Докладніше

Нюанси ведення касових операцій приватними підприємцями

ДФС в Одеській області у листі від 01.11.2016 р. № 1370/Б/15-32-14-06-08 розглянула питання стосовно того, чи буде вважатись порушенням діючого законодавства України наявність у підприємця касової книги(книги прибуткових і видаткових касових ордерів), а також оформлення надходження грошових коштів прибутковими касовими ордерами, з відміткою у журналі Ф№ 10. Одним із основних нормативно-правових актів, що регулює порядок ведення касових операцій, проведення розрахунків, повноти оприбуткування виручки від реалізації товарів, є Положення № 637.

Докладніше

Мінсоцполітики пропонує регресивну шкалу оподаткування зарплати

Підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень – це перший крок до детінізації грошових виплат, – вважає Міністр соціальної політики України Андрій Рева. В інтерв’ю виданню «ДС» він розповів, що схиляється до регресивної шкали оподаткування, згідно якої: чим більше ти легально отримуєш, тим менше платиш податків. «Зараз у нас практично пласка шкала. Є ще прогресивна: чим більший прибуток, тим більше платиш, — пояснює Андрій Рева. — Але остання саме зараз ще працювати не буде. А от регресивна могла б спрацювати. І ми обговорюємо цю ідею, оскільки такі серйозні рішення не…

Докладніше

Деякі питання нарахування єдиного внеску

Днями в ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДФС у м. Києві відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» для платників податків із начальником відділу адміністрування єдиного внеску управління податків і зборів з фізичних осіб Калашником Юрієм Вікторовичем на тему: «Єдиний соціальний внесок у 2016 році». Пропонуємо вашій увазі найактуальніші питання та відповіді на них, з якими зверталися платники до фахівців. Чи потрібно нараховувати єдиний внесок на разову безповоротну фінансову допомогу, виплачену роботодавцем? Пунктом 1 частини першої статті 4 Закону України від 8 липня 2010 року №2464 «Про збір та облік єдиного…

Докладніше

Коли не проводиться відрахування із заробітної плати за невідпрацьовані дні відпустки

Порядок та умови надання щорічних основних та додаткових відпусток визначено в статті 79 Кодексу законів про працю України та ст.10 Закону України «Про відпустки». В даних нормах законодавства зазначено, що: у перший рік роботи після закінчення шести місяців безперервної роботи на підприємстві працівник має право на щорічні основні та додаткові відпустки повної тривалості; щорічні відпустки за другий та наступні роки роботи можуть бути надані працівникові в будь-який час відповідного року; крім того є категорія працівників, яким надаються відпустки за їх бажанням в зручний для них час і до настання шестимісячного…

Докладніше

Чи діє обмеження на готівкові розрахунки між юрособами, якщо кошти вносяться через касу банку

НБУ листом від 13.09.2016 р. № 50-0004/76522 повідомило: у разі якщо одне підприємство — юридична особа розрахувалося за товари (послуги) з іншим підприємством — юридичною особою готівкою в розмірі 12 000 грн шляхом унесення цих коштів до каси банку, це не суперечитиме вимогам нормативно-правових актів НБУ щодо граничних сум розрахунків готівкою.

Докладніше

Чи загрожує штраф за непроведення коригування середньої зарплати

На думку Мінсоцполітики (лист від 16.08.2016 р. № 1143/13/84-16), непроведення коригування середньої зарплати є порушенням законодавства про працю.

Докладніше

Умови для обрання касового методу податкового обліку

Відповідно до п. 187.10 ст. 187 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку, які постачають теплову енергію, природний газ (крім скрапленого), надають послуги з транспортування та/або розподілу природного газу, водопостачання, водовідведення чи послуги, вартість яких включається до складу квартирної плати чи плати за утримання житла, фізичним особам, бюджетним установам, не зареєстрованим як платники податку,

Докладніше