Сплата ПДФО при отриманні спадщини

Відповідно до положень Цивільного кодексу України за спадковим договором одна сторона (набувач) зобов’язується виконувати розпорядження другої сторони (відчужувача) і в разі його смерті набуває право власності на майно відчужувача.

Докладніше

Підприємець – єдино податник дарує гроші членам сім’ї: що з ПДФО?

Чи оподатковуються ПДФО доходи у вигляді подарованих грошових коштів, які перераховуються із рахунку ФОП ЄП, відкритого для здійснення підприємницької діяльності, на рахунок ФО — члена сім’ї першого/другого ступеня споріднення?

Докладніше

Під час виплати авансу перераховано ПДФО значно більше податкового зобов’язання за повний місяць: заповнюємо форму № 1ДФ

Графа 4 «Сума перерахованого податку» податкового розрахунку за ф. 1ДФ у такому випадку повинна дорівнювати графі 4а «Сума нарахованого податку».

Докладніше

Куди сплачувати ПДФО під час нарахування фізособам орендної плати за земельний пай

Куди перераховувати ПДФО та військовий збір при нарахуванні доходів фізичним особам за орендовані в них земельні частки (паї): до бюджету за місцем реєстрації підприємства чи за місцем реєстрації земельних ділянок?

Докладніше

🔐 ІЗ 1 СІЧНЯ 2017 РОКУ ДЛЯ ДИВІДЕНТІВ ДІЄ ПІЛЬГОВА СТАВКА ПДФО — 9%. СБГ № 9 (2017) травень

Матеріал надається тільки передплатникам "Справжньої Бухгалтерської Газети".

Замовляйте доступ за номером (067) 63-555-11 - всього 70 грн. на місяць

Докладніше

Профілактичний медогляд працівника за рахунок роботодавця: що з ПДФО

Вартість допомоги на лікування та медичне обслуговування платника податку або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, дитини, яка перебуває під опікою або піклуванням платника, не включають до оподатковуваного доходу такого платника за умови документального підтвердження витрат (пп. 165.1.19 Податкового кодексу України). Це стосується і витрат роботодавця на обов’язковий профілактичний огляд працівника згідно із Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06.04.2000 № 1645-III.

Докладніше

🔐 Оплата підприємством проїзду та проживання фізосіб є об’єктом оподаткування ПДФО й військовим збором. СБГ № 7 (2017) квітень

Матеріал надається тільки передплатникам "Справжньої Бухгалтерської Газети".

Замовляйте доступ за номером (067) 63-555-11 - всього 70 грн. на місяць

Докладніше

Як визначити «свою» ставку для податку на доходи фізичних осіб

Громадянам, які у 2016 році отримали спадщину не від родичів першого ступеня спорідненості та не сплатили податок до нотаріального оформлення об’єктів спадщини, неохідно подати декларацію та сплатити податок.

Докладніше

Яка відповідальність передбачена за несвоєчасну сплату ПДФО за наслідками поданої річної декларації про майновий стан і доходи?

Фахівців ДФСУ запитали: яка відповідальність передбачена за несвоєчасну сплату ПДФО за наслідками поданої річної декларації про майновий стан і доходи?

Докладніше

Отримані кошти за попереднім договором із продажу нерухомості обкладаються ПДФО

Попередній договір купівлі-продажу нежитлового приміщення, укладений у простій письмовій формі без нотаріального посвідчення, є неукладеним. Однак кошти, одержані фізичною особою від юридичної особи, обкладаються ПДФО та військовим збором на загальних підставах.

Докладніше

Проценти нараховані банком на залишок коштів на зарплатній картці не оподатковуються податком на доходи фізичних осіб

Відповідно до підпункту 164.2.8 пункту 164.2 статті 164 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються, зокрема, пасивні доходи (крім зазначених у підпункті 165.1.41 пункту  165.1 статті 165 ПКУ).

Докладніше

Податкові наслідки від отриманої спадщини або подарунку

Нагадуємо громадянам, які у 2016 році отримували доходи в результаті прийняття ними у спадщину чи дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав, про необхідність подання до органу фіскальної служби за місцем реєстрації річної податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація).

Докладніше

Підприємці мають сплатити ПДФО та військовий збір за 2016 рік не пізніше 17 лютого

Зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, зазначені в рядках 22.1 і 23.1 р. VI Податкової декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік, підприємцю слід сплатити не пізніше 17 лютого 2017 року.

Докладніше

ПДФО з доходу в негрошовій формі або виплаченого готівкою сплачується протягом 3-х банківських днів

ДФС у Запорізькій області нагадує: із 01.01.2017 р. ПДФО з доходу, наданого в негрошовій формі або виплаченого готівкою, сплачується протягом 3-х банківських днів із дня, що настає за днем такого нарахування (виплати, надання).

Докладніше