КОЛИ ОРГАНИ ДФСУ НЕ ШТРАФУВАТИМУТЬ ЗА НЕСВОЄЧАСНУ РЕЄСТРАЦІЮ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ ТА РОЗРАХУНКІВ КОРИГУВАННЯ?

Податковим кодексом України (далі – ПКУ), а ще точніше його пп. 120-1.1 передбачено штрафні санкції за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних (ПН) та розрахунків коригування (РК), розмір яких, залежно від строку прострочення, може скласти від 10 до 50 відсотків (пункт 120-1.1 статті 120-1 Кодексу). Однак така відповідальність стосується не всіх податкових накладних та РК до них. За порушення термінів реєстрації податкових накладних або розрахунків коригування в ЄРПН штрафні санкції, визначені ПКУ, не застосовуються виключно до: податкових накладних, що не видаються отримувачу (покупцю); складені на постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування та…

Докладніше