На яку дату та за яким валютним курсом відображаються кошти, використані працівником під час перебування у службовому відрядженні за кордоном при складанні Звіту про використання коштів виданих на відрядження або під звіт?

Згідно з п. 4 розд. I Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Мінфіну від 13.03.1998 р. № 59 (далі – Інструкція), підприємство, що відряджає працівника, забезпечує його коштами для здійснення поточних витрат під час службового відрядження (авансом). Аванс відрядженому працівникові може видаватися готівкою або перераховуватися у безготівковій формі на відповідний рахунок для використання із застосуванням платіжних карток.

Докладніше

Авансовий звіт про закордонне відрядження: який валютний курс обрати

Відшкодування витрат на відрядження за кордоном за умови наявності підтверджуючих документів здійснюється в національній валюті України за офіційним обмінним курсом гривні до іноземних валют, установленим НБУ на дату:

Докладніше

Чи переноситься строк подання авансового звіту у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю

Чи обкладається ПДФО сума надміру витрачених коштів, отриманих платником податку на відрядження, не поверненої в установлений строк у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю такого платника?

Докладніше