ПІДПРИЄМСТВО ВІДКРИЛО РАХУНКИ ДЛЯ СОЦВИПЛАТ: ЧИ ПОВИННО ВОНО ПОВІДОМЛЯТИ ОРАГНИ ДФС ПРО ВІДКРИТТЯ ЦЬОГО РАХУНКА?

Робити цього не потрібно, оскільки про всі відкриті рахунки податківців повідомляють банки. Про це сказала і ДФС в ІПК від 14.01.2019 р. № 102/6/99-99-08-02-01-15/ІПК, де розглянула питання щодо направлення банками повідомлень про відкриття/закриття рахунків типу 2560 «Державні позабюджетні фонди». Влесне фіскали і нагадують, що відповідно до п. 2 ст 69 ПКУ, банки та інші фінансові установи зобов’язані надіслати повідомлення про відкриття або закриття рахунка платника податків- юридичної особи до податкової. Така ж норма є в Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, затвердженій постановою…

Докладніше

Чи виникає у єдинника дохід при внесенні коштів на банківський рахунок?

Доходом фізичної особи — підприємця — платника єдиного податку є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності.

Докладніше

Нацбанк скасовує останні обмеження на видачу коштів з банківських рахунків

Нацбанк продовжує послаблювати антикризові обмеження на валютному ринку, які втратили свою ефективність і актуальність та пом’якшення яких не вплине на стан валютного ринку. Чергові послаблення цього разу стосуються як валютних операцій населення й бізнесу, так і діяльності банків на міжбанківському валютному ринку.

Докладніше