Експортуємо товари: на яку дату визнавати ПДВ-зобов’язання і складати ПН

ДФС звернулася до Мінфіну з метою підтвердження або спростування своєї позиції стосовно визначення дати виникнення податкових зобов’язань з ПДВ у разі експорту товарів, у випадку, коли дата оформлення митної декларації та дата фактичного вивезення товарів за межі митної території України припадають на різні податкові періоди.

Докладніше

На яку дату виникають зобов’язання по ПДВ при експорті товарів?

У разі якщо дата оформлення митної декларації та дата фактичного перетину митного кордону товарами митного кордону України припадають на різні податкові періоди, то датою виникнення податкових зобов’язань з ПДВ за операцією з вивезення товарів за межі митної території України у митному режимі експорту є дата оформлення митної декларації.

Докладніше

Особливості застосування граничного строку розрахунків за експортними операціями

Починаючи з 26.05.2017 р., розрахунки за експортними операціями, крім експорту послуг, прав інтелектуальної власності, авторських та суміжних прав, й імпортними операціями, передбаченими ст. 1-2 Закону № 185/94-ВР, здійснюються в строк, що не перевищує 180 к.дн.

Докладніше

🔐 Старі експортні операції за ціною нижче собівартості: податківці поставили жирну крапку в проблемі 2015 року. СБГ № 3/2017 лютий

Матеріал надається тільки передплатникам "Справжньої Бухгалтерської Газети".

Замовляйте доступ за номером (067) 63-555-11 - всього 70 грн. на місяць

Докладніше