Не отримали квитанцію про прийняття/неприйняття звіту. Чи можна надіслати звіт повторно?

Чи можна протягом дня надсилати декілька форм звітності в електронному вигляді та повторно відправляти ту ж саму звітність, у разі виправлення показників (неотримання першої квитанції тощо) та яка при цьому звітність буде вважатись «оригіналом»?

Докладніше

Кому не треба подавати звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів?

Подавати Звіт зобов’язані всі підприємства, установи, організації, а також ФОП, що використовують найману працю (тобто роботодавці), які повинні виконувати норматив працевлаштування осіб з інвалідністю (ст. 19 Закону № 875*).

Докладніше

Строки подання звіту для неприбуткових організацій

Для неприбуткових організацій, які протягом року і залишались неприбутковими, а також відповідають вимогам п. 133.4ПКУ і включені до Реєстру неприбуткових організацій, подавати звіт треба раз на рік.

Докладніше

У ЯКІ СТРОКИ СПЛАЧУЮТЬ ПОДАТОК НА ЗЕМЛЮ?

Податкові зобов’язання по земельному податку незалежно від способу подання декларації слід сплачувати за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісячно протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця (пп. пп. 287.3, 287.4 ПКУ).

Докладніше

З ЯКОЮ ПЕРІОДИЧНІСТЮ ТА ЗА ЯКИЙ ЗВІТНИЙ ПЕРІОД ПОДАЮТЬ ЗЕМЕЛЬНУ ДЕКЛАРАЦІЮ?

Платники плати за землю (окрім фізосіб) мають право обрати варіант подання звітності: 1) подати декларацію один раз за поточний рік. Її подають не пізніше 20 лютого поточного року до органу ДФСУ за місцезнаходженням ділянки. В цій декларації визначають річну суму податку, розбиту на рівні частини по місяцях (п. 286.2 ПКУ);

Докладніше

В ЯКІ СТРОКИ ПОДАВАТИ ЗВІТНІСТЬ ПО ЗЕМЕЛЬНОМУ ПОДАТКУ?

Для земельного податку звітним періодом є календарний рік, який розпочинається 1 січня і закінчується 31 грудня. Для новостворених підприємств та організацій, чи у випадку набуття права власності та/або користування на нову ділянку звітний період може меншим 12 місяців.

Докладніше

Звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП в 2019 році – відмінено

Відповідно до рішення правління Фонду соціального страхування України від 12.12.2018 № 28 звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП скасована з 2019 року.

Докладніше

З 1 січня 2018 року фінустанови подають електронну фінзвітність

Фінансові компанії (у т.ч. фінансові компанії — управителі, фінансові компанії — адміністратори, фінансові компанії групи А та групи Б), фінансові установи — юридичні особи публічного права, довірчі товариства та лізингодавці подають звітність в електронній формі з дотриманням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» від 22.05.2003 р. № 851-IV. Обов’язковим реквізитом такої звітності є електронний цифровий підпис відповідно до Закону України «Про електронний цифровий підпис» від 22.05.2003 р. № 852-IV.

Докладніше

Повернення передоплати у звітності єдинника

Датою отримання доходу платника єдиного податку є дата надходження коштів, дата підписання платником єдиного податку акта приймання-передачі безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг).

Докладніше

Яким чином можна подати пояснення до Таблиці платника?

Платник податків має право подати Таблицю даних платника податків без наявності факту зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН; Яким чином можна подати пояснення до Таблиці, в якому зазначається специфіка господарської діяльності, що має незмінний характер, із можливим посиланням на податкову та іншу звітність платника податків, як що цей бланк не передбачає подачу такого пояснення? Додатків до Таблиці теж не існує.

Докладніше

Як відображати коригування додаткової бази нарахування ЄСВ у звітності

Головне управління ДФС у Черкаській області спільно з Головним управлінням Пенсійного фонду України у Черкаській області сформували Методичні рекомендації щодо формування та подання звіту з ЄСВ у форматі відповідей на запитання страхувальників, що найчастіше виникають під час заповнення цієї звітності.

Докладніше

Звітність новоствореного підприємця

Фізичні особи — підприємці (далі – ФОП) подають до контролюючого органу декларацію про майновий стан і доходи (далі — декларація) за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені ПКУ для річного звітного податкового періоду, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи (п. 177.5 Податкового кодексу України, далі – ПКУ).

Докладніше

Хто буде нести відповідальність за не зданий звіт, по причині несвоєчасного надходження квитанції №2 по ЄСВ?

Подача звітності, надходження квитанцій. Хто буде нести відповідальність за не зданий звіт, по причині несвоєчасного надходження квитанції №2 по ЄСВ?

Докладніше

Річний звітний період із податку на прибуток для сільгоспвиробників: як застосовувати

Податковими (звітними) періодами для податку на прибуток підприємств, окрім випадків, передбачених п. 137.5 ПКУ, є календарні:

Докладніше