Працівник надав роботодавцю довідку від лікаря, а не лікарняний. Як діяти?

Чи може довідка, видана лікарем, бути підтверджуючим документом причини відсутності на роботі працівника, протягом зазначеного в ній періоду, а також, яку ознаку відсутності в такому випадку необхідно зазначити в табелі обліку робочого часу?

Докладніше

Довідку ОК-5 надали після нарахування лікарняних — суму допомоги перерахують

Для працівників, які за останні 12 місяців перед настанням страхового випадку мають страховий стаж менше ніж шість місяців, суму лікарняних у розрахунку на місяць обмежено розміром мінзарплати (ч. 4 ст. 19 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.99 № 1105).

Докладніше

Лікарняні та декретні не включають до середньоденної зарплати

До розрахунку середньоденної зарплати для нарахування виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхування мне включають лікарняні та декретні. Про це нагадали у своєму роз’ясненні фахівці ФСС з ТВП.

Докладніше