Платник податку на прибуток отримав поворотну фінансову допомогу. Як це вплине на податковий облік?

Для платників податку на прибуток, які враховують різниці, об’єктом оподаткування податком на прибуток підприємств є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування фінансового результату до оподаткування, визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці.

Докладніше

Чи можуть юрособи-єдинники надавати поворотну фіндопомогу

Позиція контролерів залишається незмінною: надання юрособою-єдинником групи 3 поворотної фіндопомоги не на постійній основі не суперечить вимогам пп. 291.5.1 ПКУ щодо перебування на спрощеній ситсемі оподаткування.

Докладніше

Поворотна допомога, отримана платником єдиного податку

Відповідно до п.п.14.1.257 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI (далі – ПКУ) поворотна фінансова допомога – сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який не передбачає нарахування процентів або надання інших видів компенсацій у вигляді плати за користування такими коштами, та є обов’язковою до повернення.Доходом юридичної особи платника єдиного податку є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 ПКУ (п.п. 2 п. 292.1…

Докладніше

Надаєте фіндопомогу через касу — пам’ятайте про готівкові обмеження

Податківці роз’яснили: видачу поворотної фіндопомоги готівкою через касу підприємства відносять до готівкових розрахунків.

Докладніше

Поворотну допомогу отримано платником єдиного податку, який планує ліквідуватися

Чи включається до складу доходу юридичної особи – платника єдиного податку сума отриманої поворотної фінансової допомоги, якщо ним прийнято рішення про припинення юридичної особи шляхом ліквідації?

Докладніше

У юридичної особи — платника єдиного податку 3-ї групи поворотна фінансова допомога, не повернена протягом 12 календарних місяців, підлягає оподаткуванню

Доходом платника єдиного податку — юридичної особи третьої групи є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі.

Докладніше