Лист ДФСУ: Щодо адміністрування податку на прибуток підприємств та забезпечення податкового контролю від 04.01.2019 № 357/7/99-99-15-02-01-17

ДФС України лист від 04.01.2019 № 357/7/99-99-15-02-01-17 Щодо адміністрування податку на прибуток підприємств та забезпечення податкового контролю

Докладніше

Коли фізична особа звільняється від обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

З 1 січня 2019 року стартувала деклараційна кампанія, згідно якої громадяни зобов’язані задекларувати доходи, отримані в 2018 році, якщо такі доходи отримані від не податкових агентів; від операцій з продажу (обміну), дарування; прийняття у спадщину, за якими не був сплачений податок на доходи фізичних осіб та військовий збір; та інших доходів відповідно до норм ПКУ. Платники податку на доходи фізичних осіб звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи в таких випадках: а) незалежно від виду та суми отриманих доходів платниками податку, які: — є малолітніми/неповнолітніми або…

Докладніше

Коли граничний строк подання податковий декларацій?

Відповідь актуальна станом на: 28.01.2019 р. Граничний строк подання податкових декларацій, минає в понеділок, 11 лютого. Оскільки 9 лютого цього року припадає на суботу, то граничний строк подання податкової звітності переноситься на наступний після вихідного операційний (банківський) день (згідно з п. 49.20 ПКУ).

Докладніше

Додаток 2 до декларації з ПДВ: порядок заповнення

Державна фіскальна служба України  (далі – ДФС) в індивідуальній податковій консультації від 07.09.2017 р. № 1859/6/99-99-15-03-02-15/ІПК (далі – Лист № 1859) нагадала, що при заповненні додатка 2 до декларації з ПДВ у графах 2, 3 його заголовної частини вказується звітний (податковий період), у якому виникла сума від’ємного значення ПДВ у такому форматі:- дві цифри місяця (наприклад – 01, 02, 03 тощо, або квартал — I, II, III, IV),

Докладніше

Як здійснити самостійне виправлення помилок, допущених у Податковій декларації з податку на прибуток підприємства за минулі звітні (податкові) періоди

Самостійне виправлення помилок здійснюється, як і раніше шляхом уточнення показників декларації відповідно до ст. 50 розділу ІІ Податкового кодексу України (далі – ПКУ), а саме: в уточнюючій Податковій декларації з податку на прибуток підприємств, затвердженій наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 року № 897 (далі – Декларація), або у складі Декларації за поточний звітний (податковий) період з поданням Додатка ВП.

Докладніше