ЩО РОБИТИ, КОЛИ ПРОТЯГОМ ОПЕРАЦІЙНОГО ДНЯ НЕ НАДІЙШЛА КВИТАНЦІЯ ПРО ПРИЙНЯТТЯ ЧИ ЗУПИНЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ ПОДАТКОВОЇ НАКЛАДНОЇ АБО РОЗРАХУНКУ КОРИГУВАННЯ?

Нагадаємо, що такі квитанції мають надходити до вас протягом операційного дня (п.201.10 Податкового кодексу України (далі –ПКУ) та п. 14 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затверджений постановою КМУ від 29.12.2010 р. № 1246  (далі — Порядок № 1246)).

Докладніше

Зменшити податкові зобов’язання на підставі РК, в якому допущено помилку у даті складання, не можливо

Згідно з п. 6 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну від 31.12.2015 р. № 1307 (далі – Порядок № 1307) передбачено, що у першій частині порядкового номера податкової накладної (далі – ПН) зазначається цифровий номер, який відповідає послідовному номеру складеної платником ПДВ ПН протягом певного періоду.

Докладніше

В ПН помилково не зазначено окрему товарну позицію. Податківці радять скласти «мінусовий» РК та нову ПН

Чи може платник податку скласти розрахунок коригування до податкової накладної, в якій не зазначено окрему товарну позицію, у зв’язку з чим загальна сума обсягів постачання за відповідною операцією, зазначена в такій податковій накладній, не відповідає первинним документам, оформленим за такою операцією?

Докладніше

Як виписати розрахунок коригування до податкової накладної при зарахуванні попередньої оплати за один товар/послугу в рахунок оплати вартості іншого товару/послуги?

ДФС УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 05.02.2019 р. №401/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Докладніше