Як за рахунок основних засобів, які є на балансі ТОВ, поповнити статутний капітал?

Свій статутний капітал за рахунок свого ж майна ТОВ збільшити не може. Оскільки збільшення статутного капіталу для ТОВ можливе (ст. 17 та 18 Закону про ТОВ):

Докладніше