Штрафи за несвоєчасну реєстрацію в ЄРПН застосовують і до помилково складених ПН

Платник ПДВ помилково склав зайву податкову накладну. Водночас така податкова накладна була зареєстрована в ЄРПН із порушенням граничних строків, установлених п. 201.10 ПКУ. Чи будуть штрафи за несвоєчасну реєстрацію такої податкової накладної?

Докладніше

КОЛИ ОРГАНИ ДФСУ НЕ ШТРАФУВАТИМУТЬ ЗА НЕСВОЄЧАСНУ РЕЄСТРАЦІЮ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ ТА РОЗРАХУНКІВ КОРИГУВАННЯ?

Податковим кодексом України (далі – ПКУ), а ще точніше його пп. 120-1.1 передбачено штрафні санкції за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних (ПН) та розрахунків коригування (РК), розмір яких, залежно від строку прострочення, може скласти від 10 до 50 відсотків (пункт 120-1.1 статті 120-1 Кодексу). Однак така відповідальність стосується не всіх податкових накладних та РК до них. За порушення термінів реєстрації податкових накладних або розрахунків коригування в ЄРПН штрафні санкції, визначені ПКУ, не застосовуються виключно до: податкових накладних, що не видаються отримувачу (покупцю); складені на постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування та…

Докладніше

Чи штрафують за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних, які не надаються отримувачу?

ДФС УКРАЇНИ ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ від 04.02.2019 р. №387/6/99-95-42-03-15/ІПК

Докладніше

Які зміни в нарахуванні пені в 2019 р.?

Нарахування пені розпочинається після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов’язання, тепер і у разі внесення змін до податкової звітності внаслідок самостійного виявлення платником податків помилок відповідно до статті 50 ПКУ.

Докладніше

Держпраці про штрафи за порушення строків виплати працівникам зарплати

Абзацом третім частини другої статті 265 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП України) передбачено, що юридичні та фізичні особи — підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність за порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі — у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення.

Докладніше

За видачу готівкових коштів під звіт без звітування щодо раніше виданих коштів застосовується штраф

Видача відповідній особі готівкових коштів під звіт проводиться за умови звітування нею у встановленому порядку за раніше отримані під звіт суми.

Докладніше

Порядок перерахування до бюджету сум недоплати та штрафних санкцій з ПДВ

Який порядок перерахування до бюджету з 01.01.2017 сум недоплати, штрафних санкцій та пені у разі подання уточнюючого розрахунку до податкової декларації з ПДВ, а також визначених контролюючим органом податкових зобов’язань та штрафних санкцій і пені?

Докладніше

Несвоєчасне подання звіту в разі витрачання підзвітних коштів: чи бути штрафу

У разі придбання працівником за власні готівкові кошти товарів для потреб підприємства, використання власних коштів у відрядженні у визначені законодавством строки подається Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт (далі — Авансовий звіт).

Докладніше

🔐 ШТРАФИ НА ПОДАТКОВІ НАКЛАДНІ, ЩО НЕ ВИДАЮТЬСЯ ПОКУПЦЯМ: ВЧИТУЄМОСЯ В ЛИСТ. СБГ № 9 (2017) травень

Матеріал надається тільки передплатникам "Справжньої Бухгалтерської Газети".

Замовляйте доступ за номером (067) 63-555-11 - всього 70 грн. на місяць

Докладніше

🔐 ЧИ ВПЛИВАЮТЬ ПОДАТКОВІ ШТРАФИ, ВІДОБРАЖЕНІ В БУХОБІЛКУ, НА ОБ’ЄКТ ОПОДАТКУВАННЯ? СБГ № 8 (2017) квітень

Матеріал надається тільки передплатникам "Справжньої Бухгалтерської Газети".

Замовляйте доступ за номером (067) 63-555-11 - всього 70 грн. на місяць

Докладніше

Чи може роботодавець бути притягнутий до відповідальності за не проведення розрахунку при звільненні працівника?

Чи може роботодавець бути притягнутий до відповідальності, яка передбачена ст. 265 КЗпП України, за не проведення розрахунку при звільненні працівника з дотриманням ст. 116 КЗпП України?

Докладніше

Нове в застосуванні штрафних санкцій

У зв’язку із внесенням Законом України від 21.12.2016 року № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» змін до Податкового кодексу України (далі — ПКУ), застосування штрафних санкцій за порушення вимог п. 39.4 ст. 39 ПКУ (за неподання звіту (уточнюючого звіту) про контрольовані операції (далі — КО) та/або документації з трансфертного ціноутворення (далі — ТЦ)) здійснюється по-новому.

Докладніше

Чи буде штраф, якщо не складено акцизні накладні на обсяги пального, використаного для власних потреб

У разі якщо суб’єкт господарювання зареєструвався як платник акцизного податку з реалізації пального, такий суб’єкт у строки, визначені ПКУ, зобов’язаний складати акцизні накладні на обсяги пального, використаного для власних потреб, і реєструвати їх у Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі — ЄРАН).

Докладніше