1. Головна »
  2. Ігрові автомати »
  3. Irish Eyes

Автомат Irish Eyes

На офіційній платформі Азіно мобайл можна скачати велику різноманітність азартних розваг, онлайн слоти з каталогу клубу наповнять куражем і авантюрою ваше дозвілля в мережі. Вибирайте тематику, що сподобалася, і обертайте переможні барабани. У нашому огляді ми зупинимося на розробці компанії Microgaming – апарат Ірландські Очі. Він розповість історію про прекрасну незнайомку, якій підвладна удача і підкоряються лепрекони. Підкоріть її серце і все золото ірландських легенд стане вашим.

Грати в той симулятор можна, вибравши режим фан-ігри. Вивчайте правила та тонкощі геймплею, розробляйте власну стратегію досягнення бажаних результатів, набирайтеся досвіду та впевненості та сміливо переходьте на новий ступінь майстерності – до гри на реальні гроші. Потрібно просто пройти реєстрацію та поповнити депозит, щоб усі ігри стали доступними у платному форматі та приносили справжні виграші.

Сюжет та оформлення ігрового слота

Барабани гри Irish Eyes розташувалися на тлі галявини, усипаної конюшиною та золотими монетами з веселкою в небі. На котушках вам зустрінуться номінали карт, що обіцяють нагороду в 150 монет, чотирилисник і горщик із золотом із призом у 500 монет, а також звивиста стежка, що біжить до іншого кінця веселки з нагородою в 1 250 кредитів. Навігаційна панель дозволить встановити до 25 ліній, зробити ставку від 0,05 до 125 на спин та запустити обертання в автоматичному або ручному режимі.

Особливості спеціальних символів слота

Не обійшлося у моделі без символів із додатковим функціоналом. Скаттер - зеленоока красуня, яка розташовується в будь-якому місці на дисках і приносить від 2 до 100 загальних ставок, активуючи 12 безкоштовних спинів. Раунд може продовжуватися при повторному випаданні розкидів і приносить великі нагороди в прокрутках, за які сплачує казино Azino 777.

Лепрекон - Вайлд слота. Він подарує максимальну виплату в 10 000 кредитів самостійно та замінить основні картинки у призових ланцюжках. Коли Дикий символ виявляється на крайніх котушках, стартує гра, в якій потрібно вибрати один із символів для отримання грошового призу.

Випробуйте фортуну особисто. Наперед за виграшами!

Star Star Star Star Star
(Поки оцінок немає)

Залишити коментар:

Ваша оцінка